Nationaal Militair Museum en Park Vliegbasis Soesterberg

Park Vliegbasis Soesterberg opent eind 2014 na lange tijd van beslotenheid de poorten voor het publiek. Tegelijkertijd is het nationaal militair museum geopend en kan iedereen zelf de geheimen van dit unieke landschap ontdekken! Restaurant de Eetvilla is gelegen op een steenworp afstand van het museum en is dagelijks geopend.

Combineer een bezoek aan het museum met ons restaurant

In de ochtend een bezoek brengen aan het museum en vooraf een lekker kopje koffie drinken of na je bezoek lekker wil lunchen of uit eten, het kan bij restaurant de Eetvilla. Wij hebben een restaurant voor iedereen waar je van harte welkom bent. Kijk op onze menukaart voor een indruk en hopelijk zien we je in de Eetvilla.

Met een groep ons restaurant bezoeken

Ook voor groepen zijn wij een uitstekende locatie voor een heerlijk lunch of diner. Gaat het om een familiereünie, verjaardagsfeest of huwelijksdag wij hebben een geschikte aparte kamer voor een heerlijke invulling.

Op zoek naar een restaurant in de buurt van het militair museum? Welkom bij de Eetvilla in Soest.

WELKOM

  • Vaderdag Zondag 15 juni is het Vaderdag is dé gelegenheid om vaders in het zonnetje te zetten en bij Restaurant de

    mei 2025

  • De Perfecte biefstuk ossenhaas Bent u een liefhebber van een goed stuk vlees en wilt u uzelf eens echt verwennen? Zoek

    mei 2025

  • Ontdek de magie van Royal Park in combinatie met een heerlijke lunch, high tea of diner bij restaurant de Eetvilla in Soest!

🎓 𝗚𝗲𝘀𝗹𝗮𝗮𝗴𝗱? 𝗗𝗮𝘁 𝗺𝗼𝗲𝘁 𝗴𝗲𝘃𝗶𝗲𝗿𝗱 𝘄𝗼𝗿𝗱𝗲𝗻! 🥂

Donderdag 12 juni is dé dag waarop vele scholieren horen of ze geslaagd zijn. En bij zo’n mijlpaal hoort natuurlijk een feestelijk moment!

Kom samen genieten bij Restaurant de Eetvilla en wij trakteren op het aperitief voor de hele tafel.
Of je nu komt proosten op een diploma of troost zoekt na de spanning—jullie zijn van harte welkom. 💛

Reserveer snel en laat ons weten wie we mogen feliciteren!

📍 Soest | 📞 035 - 601 90 55 | 🌐 www.eetvilla.nl

Voorwaarden van de actie:
- Geldig op donderdag 12 juni 2025
- Alleen bij een lunch of diner in het restaurant
- Het aperitief wordt éénmalig per tafel aangeboden
- Vermeld bij aankomst of reservering dat je gebruikmaakt van de examenuitslag-actie
- Niet geldig in combinatie met andere acties of arrangementen
- Niet geldig bij afhaal of drive-in bestellingen

Volg Eetvilla online